Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şark köşesi - Şark odası
[Image: turuncu-logo.png]

Şark Köşesi
Şark Köşesi hizmetimiz ile sizlere Ottoman Style Kaya Furniture olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Sizlere kurulduğumuz günden bu güne değin her zaman en kaliteli hizmeti en doğru! Ve en hızlı şekilde verdik ve vermeye çalıştık. Bunun ile birlikte yine sizlere eskiden gelen geleneğimizi modern motifler kullanarak veriyoruz.

Biz Ottoman Style Kaya Furniture olarak! İmalatımıza geleneklerimize bağlı kalarak üretim yapıyoruz. Kısaca bizim olanı hiçbir şekilde bozmadan yine sizlere sunuyoruz. Ve yine üretimlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Dediğimiz gibi atalarımızdan bize kalan üretim anlayışını hiçbir şekilde bozmadan sizlere doğrudan sunuyoruz.Hem de en kaliteli malzemeleri kullanarak. Bunun dışında Ottoman Style Kaya Furniture olarak üretimlerimizi asla ama asla baştan savma bir şekilde yapmıyoruz.

Şark köşesi Ottoman Style Kaya Furniture olarak ailemizden bize kalan. Bu şark köşesi üretimi işini en doğru şekilde size sunmak için aralıksız olarak çalışıyoruz. Geleneksel üretim anlayışını yeni neslin modern motifleri birleştirerek ortaya harika bir görüntü çıkarıyoruz. Ve yine bunun ile birlikte bu üretimimizin en kalitelisi olması için sürekli çalışıyoruz. Uzun yıllardan bu yana sizlere en kaliteli modelleri üretirken kullandığımız malzemeleri aldığımız yerden hiçbir şekilde vazgeçmiyoruz. Bu da bir nevi geleneksel üretimin bir aşaması gibi diyebiliriz. Hatta üretimlerimiz de yer alan ustalarımıza çıraklar göndererek bu üretimin ve üretim anlayışının uzun seneler devam etmesini sağlıyoruz.
şark odası
Şark odası Sizlere mağazamızdaki şark köşesi modelleri ile hizmet verebiliyoruz. Ve eğer isterseniz özel tasarım ürünler ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Kumaş renkleri vs. gibi detayları isterseniz sizlerde özelleştirebilirsiniz. Şark odası size özel olan şark köşesine sahip olabilirsiniz. Bunun ile birlikte sizlere üretim esnasında kullandığımız kaplama kumaşlarınında özel olduğunu söylemek isteriz. Temizlik esnasında hiçbir şekilde renk solmas yapmayan bu kumaşlar aynı zaman da uzun süre dayanıklı bir şekilde kalabilirler. Çok uzun süren yıllar sonra eğer ki sıkılırsanız tek yapmanız gereken bize ulaşarak kaplamayı değiştirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Sizler için uygun fiyatlar ile bu sorunu çözebiliriz.
şark odası demiş iken sizlere tüm şark köşesi modellerini uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Ayrca yılın belli zamanlarında sizlere uygun olan fiyatlarımızın üzerinden indirimler yapıyoruz. Sizler de eğer Ottoman Style Kaya Furniture olarak üretimini yaptığımız ürünleri görmek isterseniz dilerseniz mağazamıza gelebilirsiniz. Dilerseniz de internet sitemizden galerimizden görebilirsiniz. Bir çok devlet büyüğümüze ve ülkemizde ki önemli insanlara daha önce hizmet verdik. Ve bu hizmet vermiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ve sizlere sadece kaliteli üretimimiz ile hizmet vermiyoruz yine bunun ile birlikte satış sonrası da sizlere hizmet veriyoruz. Eğer olağan dışı bir sorun ile karşılaşırsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
Şark Köşesi Minderi
Şark Köşesi hizmetimiz ile sizlere Ottoman Style Kaya Furniture olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bunun ile birlikte yine sizlere eskiden gelen geleneğimizi modern motifler kullanarakta veriyoruz. Biz Ottoman Style Kaya Furniture olarak imalatımızda geleneklerimize bağlı kalarak üretim yapıyoruz. Kısaca bizim olanı hiçbir şekilde bozmadan yine sizlere sunuyoruz. Ve yine üretimlerimizde en kalilteli malzemeleri kullanıyoruz. Dediğimiz gibi atalarımızdan bize kalan üretim anlayışını hiçbir şekilde bozmadan sizlere doğrudan sunuyoruz. Hem de en kaliteli malzemeleri kullanarak. Bunun dışında Ottoman Style Kaya Furniture olarak üretimlerimizi asla ama asla baştan savma bir şekilde yapmıyoruz.

Bizler Ottoman Style Kaya Furniture olarak şark köşesi ve şark odası konusunda iki şeye çok dikkat ediyoruz. Bunlardan biri o minderin içinde kullanılan süngerin kalitesi. İkinci olan ise o minderin nasıl bir kumaş ile kaplandığı. Bu iki değişkene çok dikkat ederek kaliteli bir şark köşesi üretebilirsiniz. Biraz da bunları açıklamak gerekir ise. Sünger eğer kaliteli olmaz ise kısa zaman sonra sönmeye başlar. Sadece tahtaya oturursunuz ayrıca çok çabuk sönen bir sünger kumaşa da oldukça zarar verir. Kumaş ise eğer dayanıklı olmaz ise temizlik esnasında renk atabilir. Uzun süreli kullanımlarda yırtılma veya deformasyona uğrayabilir. Sizler de daha detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

[Image: turuncu-logo.png]

Ücretsiz Fiyat Teklifi
0(216) 499 54 65
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)